Välkommen till Brandcode - din fullservicepartner inom företagsprofilering

Vi är en dedikerad grupp av kreatörer och strateger som strävar efter att förverkliga dina idéer och förvandla dem till imponerande verklighet.

Från skyltar som lyfter din närvaro på gatan till tryck av profilkläder som ger din personal och ditt varumärke en enhetlig och professionell framtoning. Vi specialiserar oss också på att skapa en minnesvärd närvaro på mässor och expo-evenemang, där vi tar hand om allt från monterdesign till tryckmaterial och genomförande.

Och när det gäller att sätta din logotyp och budskap i rörelse, erbjuder vi också foliering och andra typer av marknadsföring på fordon och andra ytor. Hos oss hittar du allt du behöver för att stärka din varumärkesidentitet och nå ut till din målgrupp på ett effektivt och minnesvärt sätt.

Upplev bredden av vår expertis och den passion vi lägger ner i varje projekt. Med Brandcode vid din sida kan du vara säker på att ditt varumärke får den uppmärksamhet det förtjänar.

Möt vårt team

Välkommen att bekanta dig med vårt dedikerade team av kreativa innovatörer och strategiska tänkare. Varje medlem i vårt team är engagerad i att förstå dina unika behov och omsätta dem i enastående resultat. Vi är stolta över vår förmåga att leverera lösningar som verkligen gör skillnad för ditt varumärke.

Sara Österholm

Verksamhetsansvarig

060-606 20 89
sara.osterholm@brandcode.se
Johanna-dolk-brandcode

Johanna Dolk

Produktionsledare, Skylt & dekor

060-606 20 21
johanna.dolk@brandcode.se

Lennart Bergman

Säljare, Skylt & dekor

060-606 20 13
lennart.bergman@brandcode.se

Anna Nordin

Säljare, Profil- & arbetskläder

060-606 20 82
anna.nordin@brandcode.se

Anna-Karin Sellstedt

Säljare, Profil- & arbetskläder

060-606 20 88
anna-karin.sellstedt@brandcode.se

Patrik Sundström

Säljare, Profil- & arbetskläder

060-606 20 83
patrik.sundstrom@brandcode.se

Benny Sahlin

Säljare, Föreningskläder Produktion

benny.sahlin@brandcode.se

Felix Hörnfeldt

Profil- & arbetskläder

060-606 20 98
felix.hornfeldt@brandcode.se

Jocke Sandström

Säljare, Sportpriser & gravyr

060-606 20 16
jocke.sandstrom@brandcode.se

Olle Persson

Produktion

olle.persson@brandcode.se

Phia Vikström

Produktion, Skylt & dekor

phia.vikstrom@brandcode.se

Magnus Welander

Produktion, Skylt & dekor

magnus.welander@brandcode.se

Roberth Sahlin

Produktion, Skylt & dekor

roberth.sahlin@brandcode.se

Lars Bergman

Produktion, Skylt & dekor

lars.bergman@brandcode.se